Ганна Старостенко: «Навчання у київських школах буде відновлено 8 лютого»
Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва повернуться на уроки в понеділок, 8 лютого. Як повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, таке рішення було ухвалене сьогодні, 29 січня,…