У СШ №91 були проведенні заходи, присвячені 72-річниці з дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників.

Учасники військово-патріотичного гуртка «Пошук» провели круглий стіл на тему: «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього». Метою цього заходу було формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого на прикладі подвигу людей, які загинули під час окупації та визволення Києва від німецько-фашистських загарбників; виховування поваги та шанобливого ставлення до ветеранів і учасників війни, формування у дітей почуття гідності, доброти, милосердя.

Екскурсоводи шкільного музею 40-Армії «Дороги, опалені війною…» провели екскурсію залами шкільного музею для учнів початкової школи. Молодші школярі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів.