У рамках місячника оборонно-масової роботи старшокласники спеціалізованої школи №91 24 листопада провели навчально-тренувальні заняття з розбірки автомата та кульової стрільби на базі СТЦ «Відродження».

Досвідчені інструктори надавали методичні рекомендації, допомогли оволодіти військовими навичками.

Такий захід формує в молоді позитивне ставлення до військової служби, розуміння необхідності підготовки до захисту Батьківщини, піднесення авторитету та престижу професії військовослужбовця.

Висловлюємо щиру подяку за організацію та проведення навчальних занять директору СТЦ «Відродження» Бевзі В.Т., заступнику Голови ТСОУ Шевченківського району Бахарєву С.О., полковнику запасу прикордонних військ, директору ТОВ «Вітязь-КБ» Ясменку О.М., практичному психологу школи Зимовському Д.О.