Завершився ІІ (районний) етап олімпіади з української мови та літератури.
Попри повітряну тривогу та відключення електроенергії, які відтермінували та ускладнили змагання, наші діти успішно виконали завдання та довели, що нас не зламати, а світло і розум переможуть темряву і зло!
Вітаємо наших чудових переможців і бажаємо їм подальших успіхів, гарних канікул та відпочинку! Так тримати!
7 клас
Коняєва Євгенія – І місце;
Писакіна Уляна – І місце.
8 клас
Мілютіна Єлизавета – ІІ місце;
Турчин Андрій – ІІ місце;
Шека Єлизавета – ІІ місце.
9 клас
Вакуленко Софія – ІІ місце;
Лісовенко Марк – ІІ місце;
Павлова-Подольська Ольга – ІІІ місце;
Лещ Богдан – ІІІ місце.
10 клас
Долгополова Анна – ІІІ місце;
Мірошніченко Ніка – ІІІ місце;
Франчук Роман – ІІІ місце.
11 клас
Турчин Іван – ІІ місце;
Сидоренко Дмитро – ІІ місце.
Щиро дякуємо учасникам олімпіади: Козбіній Кірі, Никоноровій Аксиньї, Шафіру Григорію, Волковій Поліні, Щиро дякуємо учасникам олімпіади: Козбіній Кірі, Никоноровій Аксиньї, Шафіру Григорію, Волковій Поліні, Мусієнко Анастасії, Ємельянову Арсенію.