Сьогодні наша школа наповнилася особливою атмосферою радості й святкового духу!
Учні зі шкільного самоврядування Александра Осьмак, Соломія Мельник, Зіневич Всеволод, Соломія Сова, Анна Омельчук, Ніка Мірошніченко влаштували справжнє колядування, відвідавши всі класи та подарувавши кожному частинку тепла й різдвяного настрою.
Різдвяні колядки, щирі побажання й усмішки прикрашали цей день. Учні співали традиційні українські пісні, бажали миру, щастя й здоров’я всім. Колядники завітали до кожного класу зі святковим тортом. Учні зустрічали колядників з радістю та смаколиками.
Дякуємо нашій молоді за їхню активність та любов до традицій! Хай різдвяний дух єднає нашу шкільну родину та приносить натхнення на нові звершення.
Веселих свят!
Щасливого Різдва!





