З нагоди Дня пам’яті жертв Бабиного Яру учні 8-А та 9-Б класів відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр».
З вересня 1941 року до кінця вересня 1943 року Бабин Яр був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки разом із військовою та цивільною владою Києва. Їх жертвами стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж “просто зайвими”.
Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.
Учні під час екскурсії пройшли місцями розстрілів, дізналися про те, як влада намагалася приховати жахливі злочини, відвідали символічну синагогу «Місце для роздумів». Діти оглянули інноваційні меморіальні об’єкти — аудіовізуальну інсталяцію «Дзеркальне поле», що символізує Дерево Життя, також побачили серію інсталяцій «Погляд у минуле», інсталяцію «Кристалічна стіна плачу», памʼятник «Менора».
Школярі вшанували памʼять всіх тих, чиї невинні душі навічно стали зірками в небі, поклали квіти до пам’ятника загиблим дітям Бабиного Яру.






