25 вересня учні 3-А та 3-Б класів (викладачі: Нефьодова О.С. та Кулик М.О.) відвідали Київський Планетарій в рамках уроку “Я досліджую світ”. Діти переглянули повнокупольний фільм “Подорож планетами сонячної системи” та стали учасниками приголомшливої подорожі, насолодилися видовищем чудернацьких ландшафтів планет земної групи і відчули крижаний холод далеких газових гігантів.

Від Admin