День єднання – це молоде, але вже важливе для України державне свято, який відзначається 16 лютого. Він був заснований у 2022 році на тлі загострення російської агресії та загрози повномасштабного вторгнення. Це день, коли українці з усього світу об’єднуються, щоб продемонструвати свою єдність, силу та незламність до зовнішньої агресії, що вже триває десятиліття.

На знак підтримки свята, учні та вчителі одягли синьо-жовті стрічки та з’єднали свої руки, чим підтримали дух єдності нашого народу! Було проведено флешмоб єдності – учні 2-х класів, разом зі своїми класними керівниками, створили плакат на якому було зазначено, що ми сильні тільки разом! Наш народ єдиний у готовності захищати Батьківщину, нашу свободу та Незалежність. Ми хочемо мирно жити та процвітати на своїй землі й нікому не дозволимо зазіхнути на наше вільне майбутнє!

Від Admin