Вітаємо в нашій родині 1-А клас, який сьогодні відзначив свої перші 100 днів у школі. 29 першачків( 21 хлопчик та 8 дівчаток), найулюбленіших дітей Валентини Михайлівни, звітували перед батькам про свої досягнення: як уміють читати, писати, жартувати, дружити, шанувати та любити.
Слова вдячності Валентині Михайлівні – класному керівнику 1-А класу!
Пані Валентно, так тримати!!! Наснаги, оптимізму, перемог! Діткам- щасливого майбуття!






