3 грудня 2019 року в Щедрий Вівторок – Всеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Thesday – учні 91 школи долучилися до найдобрнішого проекту країни. Діти завітали з ляльковою виставою “Полліанна та добрі справи в лісовій школі” до закладу дошкільної освіти №541.

Другокласники зі своїм наставником Нефьодовою Олександрою Сергіївною ретельно готувались до цієї події: написали сценарій казки про добрі справи, творчо підійшли до використання міні-лялькового театру НУШ та майстерно зіграли свої ролі.

А героїня книги американської письменниці Елеонор Портер Полліанна (учениця 5-А класу Сидоріна Анна) пригостила смаколиками малечу та акторів.

Приємно, що юні митці – це вихованці ЗДО №541, тому зустріч була теплою та радісною.

Тож пам”ятайте, що творити добро – легко і приємно!