Напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва дружня родина учнів-вчителів-батьків школи з повагою, турботою і щирою вдячністю готували подарунки для воїнів, що боронять цілісність держави на Сході України.

За кошти, що були зібрані на осінній благодійні ярмарці було закуплено термошкарпетки, засоби особистої гігієни та побутової хімії, смаколики. Учні початкової школи протягом двох тижнів проводили акцію “Скажи “Дякую” солдату” і підготовали листівки з найтеплішими словами привітань і вдячності.

10 жовтня представники учнівського самоврядування і учні школи запакували усі придбані речі і передали їх військовим 28 Окремої механізованої бригади.

Тож щиро дякуємо усім чуйним учасникам освітнього процесу, які особистим внеском поповнили скарбничку доброти!

І усім українцям бажаємо мирного неба, державної цілісноті та громадянської свідомості!

Один коментар до “Із вдячністю захисникам!”