26.10 та 27.10 учні 7-Б, 8-Б, 10, 11 класів разом з Шинкаренко Людмилою Василівною, Атаєвою Іриною Анатоліївною та Шеметилло Вікторією Олександрівною  мандрували Рівненщиною. Під час подорожі школярі прогулялися алеєю кованих скульптур у м. Рівне, відвідали Музей бурштину, пройшлися тунелем кохання в с. Клевань, відвідали Тараканівський форт та замок у м. Дубно. Піднялися на Замкову гору Бона в м. Кременець та мали змогу скотитися санно-бобслейною трасою , яка вважається однією з кращих в Україні. Неймовірні враження залишилися від Музею книги та Острозької академії в м. Острог. Подорож залишила незабутні спогади, подарувала  яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті і пронесуться через усе життя.