Жовтень-святковий та урочистий для всіх українців, адже, починаючи з перших днів місяця, відчувається настрій радості та теплоти.

Вдячність та привітання за календарем професійних свят отримують освітяни, юристи, бібліотекарі, працівники карного розшуку, архітектори, аптекарі, лікарі та військові. З особливим шануванням, словами подяки 14 жовтня звертаються до захисників України, які боронять кордони рідної держави під час Операції Об‘єднаних Сил. Їх з любов‘ю називають “атошниками” – тих, хто служить,служив та буде виконувати цю почесну місію в майбутньому, – захищати незалежну Україну.

Різнобарв‘ям кольорів на Килимі благодійництва заяскравіли істинні наміри та почуття великої родини 91 школи.

04 жовтня за ініціативи учнівського самоврядування “Міст-М»” та за підтримки  педагогічно-батьківської громади відбувся осінній ярмарок “Дари осені на благо людям” з тезами: “Замість квітів- смаколик”, “Зроби добро своїми руками”, “Подаруй радість хворому”, “Привітай захисника”. За благодійні внески від придбання цікавинок, солодощів, виробів куплено подарунки для воїнів та перераховано кошти на медикаментозне лікування тяжко хворих дітей ДУ “Інститут травматології та ортопедії».

 Вчителі стали активними благодійниками напередодні свого професійного свята, завзято скуповували шедеври дитячої майстерності. Батьки виступили мудрими наставниками дітям помічниками в реалізації їх задумів.

Тому все вдалося!

Адже тільки віра в добрі справи та їх реальне здійснення дозволяє залишатись Людьми, виховувати підростаюче покоління в гуманістичних традиціях і запалювати вогники світла там, де намагається поселитись темрява безвиході і байдужості.

Тож ще раз щиро дякуємо усім тим, хто долучився до благодійної осінньої ярмарки “Дари осені на благо людям”! Саме завдяки Вам добро можливе і реальне!