19 грудня учні школи №91 уже восьмий рік поспіль відвідують з благодійною акцією дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні у лікарні “Ортопедичний інститут” міста Києва. Цього року кошти для благодійної акції були зібрані на Благодійному Зимовому ярмарку 18 грудня 2018, до якого долучилась батьківська та педагогічна громади школи.

Загалом, в лікарні Янголи та Миколай з 3-х класів відвідали 40 діток, яким були передані подарунки та солодощі, а також сказані найщиріші слова з побажаннями найшвидшого одужання.

Переодягнуті діти зі своїми щирими посмішками та поздоровленнями не залишили байдужими нікого, хто траплявся їм на шляху, а щире здивування, сльози радості та віра в краще сподіваємось, подарує швидке одужання усім хворим!