Благодійництво – один із напрямків діяльності навчального закладу та причетність кожного до долі захисників України.



Смаколики, кава і листівки для бійців вагою 15.6 кг попрямували на Яворівський полігон.
Дякуємо всій батьківсько-учнівсько-педагогічній громаді за небайдужість!



За привітання подякували бійці реактивного батальйону 24 механізованої бригади.