В рамках проекту “Фітнес-осінь 2019”, Тижня фізичної культури та спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку учні 11 класу школи під керівництвом вчителя фізичної культури Бордюгової Наталії Вікторівни провели урок здоров’я для учнів 3-4 класів та спортивну естафету. Діти активно виконували вправи, які їм демонстрували старшокласниці, а після розминки провели змагання, де продемонстрували командний дух, спритність та гарну фізичну підготовку. За результатами змагань усі команди отримали почесні нагороди і гарний настрій на цілий день.





















