Гарною традицією для учнів нашої школи стало проведення активного відпочинку на природі разом з батьками та вчителями, а улюбленим місцем дислокації є стортивна база на Дніпрі.
Учні 10 класу разом зі своїм класним керівником, батьками та молодшими братиками і сестричками провели яскравий і насичений день на природі: водні лижі, катання на катамаранах, “таблетках”, катерах, сонячні ванни, пляжний волейбол, бадмінтон дозволили дітям виплеснути енергію на початку навчального року і налаштуватись на навчання.






















