23 вересня 2019 року учні 2-4 класів взяли участь у профілактичному заході, влаштованому патрульною поліцією міста Києва. Зустріч відбувалася на площі біля НСК “Олімпійський”. Дітям було проведено майстер-класи по дотриманню правил дорожнього руху, з ілюстрацією дорожних знаків. Також діти мали змогу ознайомитись з патрульними автомобілями, передати сигнали по поліціейській рації, приміряти на себе засоби захисту (бронежилети, каски, щитки та ін.). Також дітям розповіли про правила поведінки в громадських місцях. Окремою темою були питання щодо профілактики і недопущення булінгу серед підростаючого покоління.
Родзинкою заходу стало знайомство учнів школи з кінною патрульною поліцією міста. Діти не тільки мали змогу поспілкуватись з офіцерами, але й погладити та посидіти на конях.

По завершенню кожен з учнів отримав корисні подарунки: методички з правилами дорожнього руху, світловідбиваючі брелки та браслети, які учням вручив головний патрульний Украни полковник Євген Жуков.