24 вересня учні 8-А та 8- Б класів відвідали Київську православну богословську академію та почули лекцію із зарубіжної літератури на тему: «Біблія-одна з найдавніших та найпопулярніших книг людства», яку провели священнослужителі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору. Школярі мали змогу переглянути різноманітні видання Біблії, дізналися яке значення має Слово Боже
для людини, як користуватися Книгою.







