2 вересня 2019 року наша школа знову відчинила двері для свої учнів, які за літо підросли, набрались сил і натхнення і з новими бажаннями готові вчитись, отримувати знання, вміння і навички.

Перший навчальний день 2019/2020 навчального року розпочався урочистою Церемонією посвяти у Першокласники, яка зібрала на шкільному подвір’ї учнів, вчителів, батьків та гостей. Першокласники отримали символічні дипломи від учнів 11 класу, склали учнівську присягу і під мідзний звук шкільного дзвінка переступили шкільний поріг на зустріч Першому уроку.

Тож бажаємо учням натхнення, цілеспрямованості і бажання отримувати нові знання; педагоічному колективу бажаємо терпіння, творчості, креативності на нелегкій ниві навчання і виховання; батькам бажаємо витримки, розуміння і постійного діалогу з дітьми і вчителями! І, звичайно, усім нам здоров’я, щастя та мирного неба на своїй землі!

З новим навчальним роком!!!