Кожен народ має як своїх героїв, так і своїх святих та покровителей. Для українського народу свято Святого Миколая є днем, коли всі чекають на диво і відкривають серця для зимових чудес.

Цього року святкове дійство нам подарували учні 3-А і 3-Б класів разом зі своїми вчителями-наставниками Головко Ларисою Юріївною та Хмільовою Юлією Андріївною.

Учні розіграли театралізоване дійство, яке було сповнене моралі та віри в перемогу Добра над Злом.

І коли, все ж таки, добрі сили перемогли, маленький Миколайчик роздав учням 1-4 класів новорічні подарунки, які для них люб’язно закупили наші друзі-сусіди забудовники житлового комплексу Ярославів град.