“В холодну пору зігрівають добрі справи”.
Саме під таким гаслом проходив традиційний благодійний Зимовий ярмарок у СШ №91.
На один день третій поверх школи перетворився на не просто на торгівельну залу, а на великий дружній веселий гамірливий осередок, де батьки разом зі своїми дітьми продавали солодощі, печиво, власні hand-made вироби для збору коштів на підтримку дітей, які знайодяться на лікуванні в лікарні “Ортопедичний інститут” м. Києва та 7-класника школи № 286 м.Києва, який після інсульту знаходиться у комі.
За дві години роботи ярмарку було зібрано трохи більше 24000 гривень, які згідно відомостей було зібрано учнівським самоврядуванням, перераховано та протягом 19-21 грудня передано на благодійність.








































