З 14 по 16 березня освітяни Шевченківського району приймали гостей – директорів шкіл України з Харкова, Миколаєва, Одеси, Івано-Франківська, Тисменниці, Чернігівської області, Львова, Хмельницького, Дніпра, Тернопільської області, Закарпаття та Боярки в рамках семінару «Партнерство в освіті. Сьогодення та інновації», який був зініційований Управлінням освіти та Радою директорів району.

Учасники зібрання відвідали пілотні школи Шевченківського району, в яких відкриті класи «Нової української школи» (№73, №106) та Speaking clab на базі СШ№172, познайомилися  з роздільною системою навчання в ЗЗСО на базі ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» та СДЮШОР (школа олімпійського резерву) № 6.

Незабутні враження залишилися в гостей після відвідування музею Західного мистецтва, перегляду вистави «Дівчинка з ведмедиком» в Театрі на Подолі та міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2018».

Педагогічний колектив 91 школи радо вітав свого колегу, давнього друга та партнера в освіті, директора спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням англійської мови м. Івано-Франківська, заслуженого працівника освіти України Мургу Любов Іванівну – учасника семінару.

16 років співпраці наших закладів переконують, що освітяни України відкриті до спілкування, готові ділитися досвідом заради майбутнього, розбудовувати разом Нову Українську Школу.