7 березня 2018 року у СШ №91 відбулося свято тепла, весни, жінок. Учні та педагоги школи підготували святковий концерт до свята весни – 8 березня. Чудові душевні пісні, запальні танці різних напрямків, гуморески та театральні замальовки подарували юні таланти своїм вчителям, друзям, однокласникам. Окрім того, були сказані щирі слова вітань, які призначались вчителям, ученицям, їх мамам та бабусям.

Директор школи Крик Тамара Михайлівна на завершення свята привітала учнівський та педагогічний колективи, а також під урочисті оплески вручила почесні подяки від Голови КМДА Шинкаренко Людмилі Василівні та від голови ШРДА Колесник Валентині Михайлівні.

Від Admin

Залишити відповідь