14 квітня 2016 року у СШ № 91 в рамках співпраці з факультетом мистецтв КНПУ ім. Драгоманова та «Тижня естетичного та фізичного розвитку» відбувся  спільний мистецько – просвітницький захід «У світі української опери» та «Народна пісня в сучасному житті».

Відбувся діалог поколінь: славетної української поетеси Лесі Українки, студентів ІVкурсу Лапухник Катерини, Винокурової Олександри та викладача факультету мистецтв КНПУ ім. Драгоманова Степанової Л. П. , учнів 6-Б класу та вчителя музичного мистецтва Шеметилло В.О. спеціалізованої школи № 91. Діти поринули в атмосферу музичного  мистецтва, побували на віртуальній екскурсії театральним світом, послухали чарівне звучання українських пісень, купалися в багатстві любові і почуттів української музики.

Адже, як написала Леся Українка:

«І кожен раз на голос того співу

Із мого серця квіти виростають»