Діалог культур

13 квітня 2016 року учні 11-х класів  СШ № 91 в рамках проекту «Діалог культур» відвідали Київський національний музей російського живопису , який первісно мав назву Київської художньої галереї та  на сьогодні має головну колекцію російського живопису, графіки та скульптури в Україні. Основою музейної колекції  стали збірки київських меценатів, серед яких особливо виділялись зібрання родини Терещенків – відомих українських цукрозаводчиків. З колекцій декількох представників цієї династії в музей надійшли твори І. Шишкіна, І Крамського, І. Репіна, В. Васнецова, М. Врубеля В. Верещагіна. Пізніше колекція була поповнена  творами М. Реріха, Д. Левицького та багатьох інших відомих художників.

Помітними роботами представлено в музеї і майстрів образотворчого мистецтва України. Особливу увагу, природно, приділено київським авторам.

Учні вели діалог з екскурсоводом, випускницею нашої школи. Можливість доторкнутися до прекрасного, удосконалити свій власний культурний досвід – задля цього варто відвідати музейну експозицію!