В рамках проведення Дня цивільного захисту, 20 квітні 2015 року учні 6-А, 6-Б класів відвідали пожежну частину Шевченківського району м. Києва . Діти із захопленням слухали розповідь рятувальника та особливе захоплення в учнів викликало показ пожежної техніки. Учні дізналися, що у вогнеборців існують драбини різної довжини: від триметрової до драбини 30-ти метрів, яка сягає дев’ятиповерхового будинку. Також пожежник розповів з чого складається бойовий одяг справжнього рятівника. Діти відчули себе справжніми рятівниками, побувавши у пожежному автомобілі.

Наприкінці екскурсії рятувальники продемонстрували, як вони працюють при екстрених викликах: лунає повідомлення по гучномовцю, рятівники швидко одягають бойовий одяг, сідають у пожежні автомобілі, вмикають сирену і швидко виїжджають на виклик.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше відчула важливість та героїчність професії пожежника.