17 квітня 2015 року в спеціалізованій школі № 91 відзначали призерів олімпіад, переможців конкурсів,спортсменів, які є гордістю нашої школи.

Сьогодні наша школа представляє

Тих, ким гордиться, аплодує їм!

Відбулось свято вшанування переможців, свято таланту, на якому названо кращих учнів, які гідно захищали нашу школу на районних та міських конкурсах, предметних олімпіадах, спортивних змаганнях.

З вітальними словами до учнів звернулась директор спеціалізованої школи № 91 Крик Тамара Михайлівна. До нагородження були запрошені особливі гості:

1. ХУДЮКОВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА,

Майстер спорту Міжнародного класу по плаванню,учасниця Олімпійських ігор в Пекіні в 2008р., чемпіон Європи серед поліцейських, Чемпіон Світу по категорії «МАСТЕРС», 7-кратна чемпіонка України, фіналістка чемпіонатів Європи та Світу.

2. НОВІКОВ ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ, письменник, журналіст,воїн – інтернаціоналіст, член спілки ветеранів Афганістану Шевченківського району.

3. ІСАКОВСЬКИЙ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, Майстер спорту Міжнародного класу з міні – футболу,член збірної України 1994-2001 р.р., гравець Донецького «Шахтаря»

4. КУЗНЄЦОВ ОЛЕСАНДР ВЯЧЕСЛАВОВИЧ, Майстер спорту з настільного тенісу,Чемпіон України серед молоді в 1980 році, Чемпіон Академії наук 1982 році,тренер вищої категорії заступник директора ДСШЮ№23,.

5. КОВАЛЬ ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА, директор ДСЮШ № 23 суддя Міжнародної категорії тренер вищої категорії з настільного тенісу.

6. ЛОХМАНЧУК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 5-кратний чемпіон України, бронзовий призер Чемпіонату Європи 1992 року, учасник фінальної частини чемпіонату Європи 1997 року, з 1997 року по 2003р.р.- член баскетбольних клубів Італії, Франції, Німеччини.

На сьогодні – помічник Головного тренера БК «Говерла».

7. МУРЗІН ЄВГЕНІЙ ВІКТОРОВИЧ, український баскетболіст , тренер, чемпіон Радянського союзу 1989 року, учасник Чемпіонату Європи по баскетболу 1997р. Головний тренер БК «Говерла» (Івано –Франківськ).

Найкращий гравець України в 1996-1998 роки, віце – чемпіон Словаччини 1999 року. З 2000 – 2008 рік – Головний тренер Київського «Будівельника» по теперішній час – Головний тренер БК «Говерла».

Грай з нами!

Грай як ми!

Грай краще нас!

Цей девіз якнайкраще підходить нашим учням – переможцям у шкільних, районних та міських спортивних змаганнях.

Бажаємо нашим спортсменам нових злетів та перемог. Хай буде легкою їх спортивна дорога! Бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наша школа новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється наша шкільна Галактика талантів.