з 10 по 20 березня 2015 року була проведена декада науково-природничих дисциплін яку підготували вчителі географії – Левицька Ірина Едуардівна, біології – Шевченко Світлана Василівна та хімії – Богданова Тамара Іванівна.

Основною задачою декади є залучення та зацікавлення учнів позашкільною роботою, оцінити їх успіхи, виявити інтелектуальний потенціал, розвити творчі здібності учнів.

 

 

 

 

 

 

Від Admin

Залишити відповідь