У рамках профорієнтаційної роботи 18 березня 2015 року учні 11-го класу відвідали Київський національний університет культури і мистецтв.

Упродовж останніх 5-ти років 20 випускників закінчили або ж навчаються в цьому ВУЗі за спеціальностями: готельно-ресторанний бізнес, тележурналістика, комп’ютерні технології (6 учнів), економіка, юриспруденція, режисура.

 

 

Від Admin

Залишити відповідь