01 лютого 2017 року учні 11-А та 11- Б класів відвідали Національну кіностудію імені Олександра Довженка. Школярам пощастило доторкнутись до таємниць творчого шляху класика світового кінематографа, побувати в його кабінеті, який передає робочу атмосферу кінорежисера, побачити унікальні фотографії та персональні речі, відвідати місця кінозйомок, прогулятися вже прославленим довженківським садом. Екскурсія справила на учнів глибоке враження. Залишали діти кіностудію зі щирою подякою співробітникам , а також з великою вірою в те, що вона в недалекому майбутньому стане українським «Голлівудом»

Від Admin

Залишити відповідь