🔔🎓
Сьогодні школа №91 наповнилася особливими емоціями: щирими усмішками, теплими обіймами, словами вдячності та легким сумом прощання. Для учнів пролунав останній шкільний дзвоник. 💙💛
В актовій залі на свято зібралися випускники 9-А, 9-Б та 11-х класів, батьки й учителі. Директор школи Тамара Михайлівна привітала всіх зі святом та наголосила: попри всі труднощі й випробування, ми залишаємося однією великою родиною, яка разом творить історію школи №91. 🇺🇦
Дуже зворушливим моментом стало привітання від першокласників, які побажали старшим друзям щасливої дороги в майбутнє та подарували одинадцятикласникам маленькі пам’ятні подарунки. 🌸
Особливу атмосферу свята створила «Пісня про Вчительку» у виконанні вокального гуртка «Колосок» під керівництвом педагога-організатора Олександра Палюшкевича. Це був щирий музичний подарунок і слова подяки всім учителям за підтримку, турботу та любов. 🎶❤️
У залі звучали теплі спогади від перших учителів, слова підтримки від батьків і щирі слова вдячності від випускників усім, хто був поруч протягом цих років. 🌷
Зворушливим моментом став чарівний випускний вальс одинадцятикласників — красивий, ніжний, трохи сумний – він став символом прощання зі школою та початком нового шляху. 💃🕊️
Щемливий момент – вшанування пам’яті загиблих випускників школи покладанням квітів Олександрою Осьмак та Романом Франчуком. Це шана Героям, які залишаються частиною історії освітнього закладу №91.
🕯️🇺🇦
Для дев’ятикласників цей дзвоник став останнім у стінах рідної 91-ї школи, адже попереду — новий етап і нові освітні заклади. А наші одинадцятикласники вже зовсім скоро вирушать у доросле життя, залишаючи позаду уроки, перерви, шкільні жарти та спогади, які назавжди залишаться в серці. 🕊️
Останній дзвоник — це новий старт, нові мрії та великі можливості.
Щасливої дороги нашим випускникам!









