Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 6 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Тож цього дня, до слухняних учнів школи №91 завітав Святий Миколай. З самого ранку він вітав дітей та батьків солодкими гостинцями, під чудові українські щедрівки у виконанні вчителя мистецтва Шеметилло В.О. та учнів 6-А класу Вережака Антона, Омельчук Анну та Шеметилло Марії.
Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай привітав кожного солодким подарунком. З цієї нагоди, учні 3-А та 3-Б класів, під керівництвом класних керівників Зброцькою О.М. та Тороканець Ю.Я., провели чудове дійство, вистава до Дня Святого Миколая «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!». Учні із захопленням перевтілювались з нечемних, бешкетливих дітей, в добрих та порядних.



