Сьогодні майбутні випускники школи №91 відвідали День відкритих дверей у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка.

Під час зустрічі учні мали змогу ознайомитися з освітніми можливостями університету, відвідати майстер-класи, творчі майстерні та наукові лабораторії, які презентували викладачі й студенти закладу.

Захід пройшов у дружній та натхненній атмосфері, подарувавши майбутнім випускникам багато корисної інформації про навчання та можливості професійного розвитку. Було пізнавально, цікаво й мотивуюче для тих, хто вже замислюється над вибором майбутньої професії. 🎓✨

Від Admin