Напередодні світлого Різдва наша школа наповнилася теплом, радістю та українськими традиціями. За ініціативи шкільного самоврядування та педагога-організатора Олександра Палюшкевича у 91-й школі відбулося справжнє різдвяне колядування 🎶
Колядники – представники вокального гуртка «Колосок», обійшли всю школу — від 1 до 11 класу, завітали до директора Тамари Михайлівни та вчителів, щиро вітаючи всіх із прийдешнім Різдвом Христовим та Новим роком. У класах лунали мелодії українського Різдва й добрі побажання миру та щастя.
У відповідь колядники отримували грошенята, цукерки та щирі усмішки. Усі учні школи також отримали солодкі подарунки, що додало святу ще більше радості й тепла. Половину зібраних під час коляди коштів учні задонатили на підтримку Збройних Сил України, поєднавши різдвяну традицію з доброю справою.
Дякуємо Батьківській раді за солодкі подарунки для учнів 5–11 класів та всій шкільній родині — за єдність, щедрі серця й уміння дарувати дітям різдвяну казку.
З прийдешніми святами! 🎄💛💙







