23 вересня учні школи відвідали кінотеатр “Ліра”, де переглянули документальний фільм-подорож від майстра тревел-відео Антона Птушкіна “Антарктида”.

Діти із захопленням разом з українськими полярниками станції “Академік Вернадський” побували на крижаному материку, познайомилися з побутом, науковою діяльністю вчених, місцевою фауною та викликами, з якими люди стикаються там ледве не щодня.

Захопливі краєвиди Південного океану, велетенські айсберги, величні кити і кумедні пінгвіни нікого не залишили байдужим.

А може, серед глядачів були і майбутні дослідники віддалених куточків Землі?..

Від Admin