Учні 91 школи взяли участь у змаганнях з дитячої легкої атлетики «Кубок Перемоги» та показали хороший рівень підготовки. Було цікаво, динамічно й по-спортивному весело. Дякуємо всім учасникам змагань!

Від Admin