До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії учні нашої школи виготовили паперових журавликів — символ надії, миру та вшанування тих, хто віддав своє життя, рятуючи інших.

Кожен журавлик — мов тиха молитва за світле майбутнє без трагедій. Пам’ятаємо. Вдячні. Не забуваємо.

Від Admin