Учні 10 класу відвідали форум «Психологічна допомога особистості», що відбувся в УДУ імені М. Драгоманова з нагоди Дня психолога. Захід було організовано за сприяння завідувача кафедри, професора Митника О.Я., та професора Сафіна О.Д. Форум об’єднав фахівців-практиків, науковців і молодь, створивши простір для обміну досвідом і сучасними підходами в наданні психологічної допомоги.
Учні мали змогу долучитися до обговорення актуальних тем, взяли участь у воркшопах і поставили запитання провідним фахівцям. Під час заходу директор школи Крик Тамара Михайлівна та шкільний психолог, професор Рашковська Ілона Владиславівна, отримали грамоти подяки від декана Педагогічного факультету Тараса Олефіренка за вагомий внесок у розвиток психологічної освіти та підтримку ініціатив, спрямованих на зміцнення психічного здоров’я молоді. Форум став важливим кроком до поглибленого пізнання психології та саморозвитку.




