Напередодні Дня захисників і захисниць України лідери шкільного самоврядування СШ #91 організували благодійну акцію “З любов’ю в серці, підтримай ЗСУ”.
Діти з усієї школи збирали рідним захисникам і захисницям, пораненим бійцям смаколики, малювали малюнки, писали листи з найкращими побажаннями та словами вдячності.
Дякуємо кожному, хто стоїть на варті нашого миру та спокою. Бажаємо міцного здоров’я, стійкості та сили духу. Нехай кожен день приносить тільки добрі новини, а Україна живе у вільній та мирній державі!

Від Admin