19 вересня учні 4-А класу СШ #91 (викладач Зброцька О.М.) в рамках проєкту “Культура безпеки життєдіяльності” управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації відвідали 25-ту Державну пожежно-рятувальну частину Оболонського району міста Києва. Діти побували у Музеї історії пожежної техніки, де “керували” пожежною машиною, познайомилися з паровим автомобілем – першою автоматизованою системою пожежогасіння, з пожежними каретами, першим пожежним автомобілем початку 20 століття, першими автоцистерною та драбиною. Також школярі пройшли цікаве та корисне тренування у задимленому лабіринті. Пожежні провели огляд сучасної пожежної техніки та зробили дітям подарунки. В свою чергу учні привітали пожежних із Днем рятівника листівками та смаколиками.

Від Admin