«Залишаємося гідними своїх героїв!»-під таким гаслом 20 лютого учні 8-х, 9-х класів вшанували памʼять Героїв Небесної Сотні на Алеї Слави, які загинули,відстоюючи європейський вибір України, полягли, захищаючи соборність та незалежність нашої держави. Білими ангелами піднялися до небес як приклад нескореності та стійкості.
Учні запалили лампадки, поклали квіти, ударили в дзвін памʼяті, схилили голови в хвилині мовчання…
Революція Гідності десятирічної давнини-кривавий шлях опаленої свободи, який і сьогодні в запеклій боротьбі, омитий сльозами, через терніі до зірок пролягає до мирного майбуття.
Все буде Україна! Віримо, Вистоїмо, Переможемо!

Від Admin