15 лютого в Україні відзначають День вшанування бойових дій на території інших держав. Саме у цей день, 35 років тому з території Афганістану було виведено радянські війська.
За 10 років війни, через горнило війни пройшло 150 українців, а той трагічний слід, який вона залишила для багатьох українців та їхніх сімей оцінити неможливо. Кожен виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід… Війна в Афганістані довела, що ставка на силу як засіб досягнення політичної мети часто виявляється невиправданою.
З нагоди цієї дати, у шкільному музеї пройшов музичний лекторій “Душа обпалена війною” та запалено свічку пам’яті, на честь тих, хто загинув у цій безглуздій війні.

Від Admin