31 січня учні 7-А класу відвідали Музей у темряві «Третя після опівночі».
Учні мали змогу поринути в світ незрячих людей і відчули на собі, як тяжко орієнтуватись в умовах навколишнього середовища. Екскурсоводи провели бесіду, під час якої діти отримали відповідь на безліч питань: хто такі незрячі люди, як уберегти зір, чи кожна порода собак може стати собакою-поводирем..
Школярі отримали нові враження від майстер-класу по написанню шрифтом Брайля

Від Admin