Сьогодні, 10 січня, учні 10 і 11 класів відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Учні ознайомились з факультетами та умовами вступу. Діти прийняли участь у конкурсах, які проводить університет. В університеті культури гармонійно поєднується освіта, культура та креатив. Це місце, де хочеться творити й пізнавати нові грані власної майстерності. Університет культури- це креативний простір для молоді, новітні лабораторії.




