28 вересня, продовжилися заходи до Дня захисника та захисниць за шкільним проєктом « З любовʼю в серці»
Осінній Благодійний ярмарок за ініціативи учнівського самоврядування» Міст- М» показав прояв великої поваги та шанування до тих, хто боронить рідну землю. Вирував настрій перемоги, любові, справжнього патріотизму. Подарунки захисникам: солодощі від початкової школи- патріотичне печиво, корзинки з подарунками від кожного класу та зібрані кошти, за які буде придбано необхідне та корисне для рідних  захисників та захисниць родин нашої громади.
Особлива подяка учнівському самоврядуванню під керівництвом Микити Стрєлова, нашого шкільного президента,за ініціативу, організацію, проведення заходу.
Батькам, на чолі яких Голова батьківської ради Наталія Петрівна, за підтримку дитячої ініціативи.
Педагогічному колективу за мудрість та наставництво під час цієї події.
Всі разом до Перемоги!

Від Admin