19 вересня учні та педагогічний колектив нашої школи переглянули фільм «Довбуш» у кінотеатрі «Ліра».
В основі сюжету цієї історичної пригодницької картини — життя найвідомішого з опришківських ватажків у Карпатах Олекси Довбуша. 
Завдяки романтичній історії, у якій переплелися любов і ненависть, мужність і вірність рідному краю, неповторним гірським краєвидам та реалістичному дизайну костюмів й демонстрації гуцульських традицій глядачі ніби потрапили у тодішні часи.
“Довбуш” – фільм про наше минуле і теперішнє: історію, людей, непереможний дух, біль втрат, боротьбу за право бути господарем на своїй землі, традиції, природу і … жагу жити, жити вільно і по своїй правді.

Від Admin