“Замість квітів учителю – підтримай ЗСУ”.
Саме під таким девізом розпочався навчальний рік у нашій школі: діти і батьки замість традиційних букетів долучилися до благодійного збору коштів. Зібрані у скриньку кошти було передано представниками шкільного самоврядування до БО “Благодійний фонд Сергія Гулієва” на ремонт автомобілів для наших захисників. Також, за QR-кодами, було підтримано проєкти ” Птахи Мадяра та “Поліські броніки” .
Дякуємо усім, хто долучився до збору і сподіваємося, що наша посильна допомога хоч трішечки наблизить перемогу! Слава Україні та її Героям!

Від Admin