День захисту дітей традиційно відзначається 1 червня. В умовах війни День захисту дітей набуває особливого значення, оскільки має на меті звернути увагу на проблеми, з якими стикаються діти під час конфліктів. Він наголошує на важливості їх безпеки, захисту, медичної допомоги та освіти для дітей, які потерпають від війни.Цього року, цей день почався не спокійно, однак педагоги школи змогли створити атмосферу позитиву протягом всього дня, провівши цікаві заходи.Учні початкової школи проходили цікаві квести, організовані вчителями.Для учнів середньої та старшої школи, представник організації Alpha Self Defence, провів тренінг на тему основ виживання у надзвичайних ситуаціях, де ознайомляться з базовими послідовними кроками що робити в тій чи іншій надзвичайній ситуації, які речі мають бути завжди з собою, як не панікувати і діяти раціонально.