День пам’яті та примирення відзначається у багатьох країнах Європи 8 травня. Саме на цю дату припадає річниця завершення Другої світової війни в Європі.
Цей день є важливим для всього світу, оскільки Друга світова війна була найбільшим конфліктом в історії людства, в результаті якого загинули мільйони людей. Сьогодні, ми маємо можливість вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за свободу та мир, а також показати нашу вдячність тим, хто вижив і після війни працював над відбудовою своїх країн.
Сьогодні українці розуміють, наскільки страшною є війна та наскільки дорогою є ціна людського життя та свободи.
Учні, на уроках історії, разом з вчителями Легкодух Т.М. та Кривуненко О.В., поговорили про те, якою була ціна перемоги у Другій світовій війні для України, а учні 9-А класу провели флешмоб “Маки пам’яті”.